Матриця Toshiba PLL60A-002003 для ноутбука
В наявності
0 відгуків
Тип деталі: матриця
Розмір: 10.1
Роздільна здатність: 1024х600
Конектор: 40pin LVDS
Кріплення: без
Поверхня: глянцева
Товщина матриці: NORMAL
Оптична технологія: без
Яскравість: 200 cd/m?
Тачскрін: без
Частота: 60Hz
Кольори матриці: 262K 45% NTSC
Гарантія: 6 місяців
Состояние: нове
Чому варто купити у нас:
- можливість привезти під замовлення саме такий партномір, який ви би хотіли.
Гарантія на матриці 6 місяців. Повернення та обмін товару протягом 14 днів.
Для сервісних центрів та постійних покупців надаються оптові ціни та знижки.
Запитання, що Вас цікавлять, можна поставити нашим менеджерам.
Залишити свій відгук
1. На умовах 100% передоплати на розрахунковий рахунок компанією Нова пошта, Укрпошта